НавколоТур НавколоТур
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Тибет

Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Тривалість26 днів
Вік18+
Дати13.0507.06.2026
Група12 місць
Вартість6 785 $

Тибет, “Дах світу” - одне з найбільш загадкових та незвіданих місць у світі, заховане в Гімалаях. Його столиця Лхаса - священне і заборнене для чужинців місто. Манасаровар (”Живе”) та Ракшас Тал (”Мертве”) - озера, оповиті легендами та неймовірними історіями. Кайлас (6638 м) - це духовна вісь світу! Найбільш таємнича, містична та найбільш шанована вершина у світі. Гора, на яку ніколи не ступала нога людини, адже вона священна і заборонена для сходжень. Кайлас є єдиною горою на планеті з формою правильної 4-гранної піраміди, схили якої орієнтуються точно на сторони світу. Округла вершина гори вкрита вічною кригою, яка сяє на сонці наче гігантський кристал. Кайлас - це найпотужніше місце сили, здатне змінити життя кожного, хто побачить цю гору, а особливо тих, хто пройде кору. Кора - це ритуальний обхід гори Кайлас, який вважається одним із найбільш важливих паломницьких маршрутів для кількох релігій, особливо для тих, хто сповідує буддизм. Пройти її не усім до снаги, оскільки гора розташована у віддаленому та важкодоступному регіоні Тибету. Згідно із віруваннями та древніми писаннями гора Кайлас є священною для чотирьох різних релігій - буддизм, бон, джайнізм, індуїзм. Вважається, що паломництво навколо гори (Кора) очищує карму не лише життя, яке ми проживаємо сьогодні, а й усіх попередніх інкарнацій; звільняє від усіх вчинених гріхів. Кора є зовнішня і внутрішня. Вважається, що йти внутрішню кору можна лише (!!!) здійснивши 13 зовнішніх (1 раз в році 1 кора).

Програма туру

Переліт Україна → Катманду, Непал

1 день13.05.2026
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.
Увага! Зустріч керівника групи із учасниками відбувається в аеропорту Катманду.

Прилітаємо в столицю Непалу – Катманду. Після зустрічі в аеропорту їдемо і поселяємось в готель. Короткий відпочинок і вирушаємо на екскурсію по одних з найважливіших святинь для буддистів та індуїстів – Сваямбунатх та Будданатх. Знайомимося з цією прекрасною країною та її давніми і величними пам’ятками. Ввечері дружня вечеря-знайомство.

2 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Катманду (1355 м) -> Чіша Пані (2215 м)

Сьогодні розпочнеться наш акліматизаційний трекінг. Попереду кілька днів єднання з прекрасними Гімалаями. Короткий і легкий шлях в Хеламбу пропонує, окрім необхідної нам акліматизації, різноманітне поєднання природної краси та духовності. Цей відносно короткий трекінг дозволяє мандрівникам зануритися в багатий культурний світ цього регіону, насолоджуючись приголомшливими краєвидами та спокоєм, який випромінюють Гімалаї. Регіон Хеламбу — це прихована перлина, відома своєю чистою, мирною і гармонійною атмосферою. Села Меламчі, Тарке Гьянг і Серматханг ваблять відвідувачів своїми старовинними монастирями звідусіль. Священна гора Ама Чхумо Янгрі “Пік Ама Янгрі” (3771 м) вважається богинею-захисницею всього регіону і є дуже шанованою серед місцевих жителів (Хьолмо). Цій горі навіть присвячений щорічний фестиваль, який проводиться в повний місяць Чайтра (березень-квітень), щоб вшанувати та отримати благословення у вершини. Шерпи з усього регіону піднімаються на вершину до світанку на чолі з місцевими ламами, які проводять ранкову пуджу. Святкування cупродовжується традиціями, яким сотні років. З гори Ама Янгрі можна насолоджуватися краєвидами на долину Катманду, звідки в сонячний день видно Велику ступу Боднатх, а також на високі та величні гори з іншого боку. Вершина вважається потужним місцем для медитації. Маршрут від Катманду до Сундаріджала пролягає вздовж хребта Шивапурі. Ми пройдемо від розкішних зелених долин до лісів, притаманних Гімалаям, де познайомимось з унікальною культурою Хьолмо (етнос цього високогірного регіону). З хребта Шивапурі відкриваються приголомшливі краєвиди на Лангтанг Лірунг (7234 м), Лангшіса Рі (6427 м), Дордже Лакпа (6966 м), Гаурішанкар (7146 м), Ганеса Хімал (7422 м), Ганг Ченпо (6380 м) і це ще не увесь перелік вершин, які відкриються перед нами.   Отже, після сніданку вирушаємо в Сундаріджал. Їдемо приблизно 1-1,5 год. Далі розпочинається безпосередньо вже трекінгова частина. Дорога в Чіша Пані займе орієнтовно 6 год в спокійному темпі. Свої наплічники даємо портерам, які їх нестимуть протягом усього трекінгу і тим самим полегшать нам нашу прогулянку, що дозволить сповна насолодитися найкрасивішими горами світу. Поселяємось в місцевій лоджі, вільний час.

3 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Чіша Пані (2215 м) -> Кутумсанг (2470 м)

Продовжимо наш трекінг в поселення Кутумсанг. Тривалість переходу, не поспішаючи, орієнтовно 7 год.

4 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Кутумсанг (2470 м) -> Тарепаті (3680 м)

Трек до Терапаті займає орієнтовно 8 год. Сьогодні у нас складніший день і відчутний набір висоти, проте ми будемо йти в легкому темпі, насолоджуючись красою, яка перед нами відкриватиметься з кожним кроком вгору.

5 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Тарепаті (3680 м) -> Меламчі Гаон (2560 м)

Прогулянка близько 4 год. Ночуємо в місцевій лоджі.

6 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Меламчі Гаон (2560 м)

Сьогоднішній день ми проведемо в Меламчі Гаон та прогуляємось околицями. Відвідаємо буддистські монастирі Гуру Рінпоче та Кхандо. Місцеві вважають ці місця святими.

7 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Меламчі Гаон (2560 м) -> Тарке Гянг (2870 м)

Трек до Тарке Гянг в прогулянковому ритмі 5 год. Ночівля в місцевій лоджі.

8 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Меламчі Гаон (2560 м) -> Тарке Гянг (2870 м)

Сьогодні найголовніший день нашого акліматизаційного треку - це сходження на гору Ама Янгрі (3771 м). Рано-вранці розпочинаємо наше сходження через гору Чхумотанг (2870 м). На вершині перед нами відкриються надзвичайно мальовничі краєвиди на Гімалаї, шести та семитисячники, гори, що вкриті вічними білосніжними снігами, які єднаються з блакиттю небес. Насолодившись побаченою красою, повертаємось назад в Тарке Гянг і відпочиваємо. Ніщо так не смакує після сходження як традиційний масала-чай. Тривалість орієнтовно 8 год.

9 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Тарке Гянг (2870 м) -> Катманду (1355 м)

Сьогодні повертаємось в Катманду. Дорога назад на позашляховиках займає 6 год. Після поселення в готель відпочиваємо і готуємось до подорожі в Тибет. В першу чергу духовно, ментально. Адже для когось це найважливіша частина подорожі, а для когось чи не найважливіша подія в житті... Кора навколо священної гори Кайлаш в Тибеті.

10 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Катманду (1355 м) -> Лхаса (3650 м)

Сьогодні розпочинається найважливіша частина нашої подорожі - вирушаємо в загадковий Тибет — одне з найпрекрасніших місць на землі, його недарма ще називають “Дах світу”. Він притягує до себе людей з усього світу не лише своєю унікальною природою й культурною спадщиною, але й містичною атмосферою. Це неповторний регіон з багатою культурою та глибокою духовністю; це серце буддизму; це місце, яке пропонує неймовірні можливості тим, хто прагне відкрити нові горизонти. Середня висота Тибету – 4500 м. Тут є Кайлаш, Еверест, Манасаровар. Тут беруть початок Брахмапутра, Меконг, Інд, Янцзи. І це ще далеко не все, що приховує в собі Тибет. Столиця Лхаса – “місто Богів”, священне і заборонене місто, яке лише близько 20 р тому відкрило свої ворота іноземцям. Проте і досі для в’їзду в заборонене місто потрібно отримати спецдозвіл. Тут розташовані чи не найважливіші святині буддистів усього світу, яким тисячі років. Пізнати його таємниці можливо, тільки відвідавши це справді унікальне й загадкове місце. В першій половині дня - переліт з Катманду до Лхаси та трансфер в готель. В другій половині дня - відвідування монастиря Дрепунг та парку Південної гори Лхаси Наньшань. Родзинка цього місця в тому, що тут можна насолоджуватися неймовірним заходом сонця та найкращим видом на місто Лхаса та гори навколо. Ввечері вітальна вечеря-знайомство з тибетською культурою в Лхасі.

11 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Лхаса (3650 м)

Перебуваючи в Лхасі, ми відвідаємо основні пам’ятки міста, включаючи: найпопулярніший монастир Дрепунг, перший в Тибеті буддистський монастир Сам'є, храм Джокханг, Норбулінгка – літнє місце Далай-лами, традиційний тибетський ринок Баркхор. Безперечно, відвідаємо палац Потала - головний символ Тибету і Лхаси, один із найбільших у світі. Його висота становить 117 м, ширина 335 м. Всього налічується 13 поверхів загальною площею більше 130 тис. кв. м. До цих пір немає точних відомостей про кількість внутрішніх приміщень в Поталі. Відомо лише, що їх від 1 до 3 тисяч.

12 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Лхаса (3650 м) -> Сам’є (3540 м)

Їдемо в Сам’є через долину Ярлунг. По дорозі відвідаємо монастир Традрук , який є найбільшим і найважливішим із збережених королівських фондів у долині Ярлунг. Він був заснований у 7 ст за короля Сонгцена Гампо. Вважається, що Традрук другий із найдавніших великих храмів Тибету після Джокханга, а деякі джерела навіть вважають його більш раннім. Був одним із трьох королівських монастирів. Найважливішим скарбом у Традруку є відома статуя Падмасамбхави і тханка, вишита тисячами перлин, яку виготовила принцеса Веньчен. Тханка зберігається в центральній частині і є одна з трьох тханків, виготовлених Веньчен. Дві інших знаходяться в ступі-релікварії 5-го Далай-лами в палаці Потала та в Шігатсе. Після приїзду в Сам’є відвідаємо монастир в місті, що був побудований у другій половині VIII ст королем Трісонгом Деценом. Сам'є - перший буддистський монастир в Тибеті. Розпочали будівництво монастиря приблизно у 763 р, а завершили у 767 р.

13 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Сам’є (3540 м)

Цього дня вранці саме для наших клієнтів будуть особливі навчання та практики в монастирі Сам'є. Саме тут були висвячені перші тибетські ченці. Опісля відвідаємо не менш цікаві місця та пам‘ятки цього поселення та околиць.

14 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Сам’є (3540 м) -> Г’янце (3977 м)

Сьогодні переїзд в Г’янце через озеро Ямдрок Цо (4488 м) — найбільше з чотирьох священних озер у Тибеті, яке омивається річкою Ярлунг Цангпо. Його протяжність — понад 73 км, площа — 621 км² і має 9 островів. На одному із них розташований знаменитий монастир Самдінь - єдиний в Тибеті монастир з настоятелькою жінкою. Це єдина в Тибеті жінка лама. Колір озера постійно змінюється і вважається, що його неможливо побачити двічі. Тибетці вважають озеро Ямджоюм-Цо талісманом Тибету. За переказами, коли води озера висохнуть, Тибет стане безлюдним. Г'янце - старовинне місто з дуже багатою історією. Місто оточене горами з величезною просторою долиною навколо, розташоване наче біля підніжжя природного амфітеатру. Уздовж гір виростають стіни величезного Дзонга (форт), який був збудований у 14 ст для захисту Лхаси з півдня. Г'янце є третім за величиною містом у Тибеті після Лхаси та Шігадзе. Найбільша ступа в Тибеті - Кумбум Чортен та дзонг Пелкор Чоїде були побудовані саме тут, приблизно у 14-15 ст. Окрім цього, на околицях міста було збудовано дев'ять головних монастирів. Увесь ансамбль і досі свідчить про велич і правління в ті часи. Монастир Пелкор Чоде був заснований в 1418 р першим Панчен-ламою. Раніше це був комплекс з 15 монастирів, що об'єднували три різні гілки буддизму Тибету, що є рідкістю. Монастир славиться своєю ступою Кумбум - найбільшим чортеном у Тибеті та одним із архітектурних чудес. Білий чортен містить, здавалося б, нескінченну серію розписів на усіх рівнях, а з найвищого відкривається чудовий вигляд на долину та Гімалаї. * Чортен - святиня у вигляді купола, насипу або каплиці зі шпилем, що символізує буддистське вчення про світоустрій.

15 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Г’янце (3977 м) -> Сак’я (4400 м)

Сьогодні поїдемо до монастиря Сак’я, який був заснований у 1268 р і для будівництва якого було задіяно 130 000 робітників. Його могутні настоятелі керували Тибетом протягом 13 та 14 ст під час панування монгольської династії Юань після падіння Тибетської імперії. Більша частина південного монастиря була спалена в 16 ст, а згодом була відновлена до попереднього розміру. Його архітектура значно відрізняється від архітектури храмів у Лхасі та Ярлунгу. А чи чули ви про найстаршу бібліотеку у світі? Секретна бібліотека, знайдена в Тибеті саме в цьому монастирі. В ній нараховуються 84 000 згортків і недоторканних книг, які зберігають історію людства понад 10 000 років. Єдиною стародавньою будівлею, що збереглася, є Лхаканг Чемпо (або Сібгон Трулпа). Вона була побудована в 1268 р. Тут зберігаються одні з найвеличніших вцілілих творів мистецтва в усьому Тибеті. Територія Ґомпи займає понад 18 000 м2, а головний зал займає близько 6 000 м2. * Ґомпа — укріплені поселення, поєднання фортеці, монастиря та університету в одному комплексі; ґомпи трапляються в Тибеті, Ладакху, Непалі та Бутані.

16 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Сак’я (4400 м) -> базовий табір Евересту (5150 м)

Сьогодні один із найбільш яскравих днів, який вам запам’ятається на усе життя! Рано-вранці вирушаємо до базового табору Евересту (8848 м) - найвищої гори у світі. Ви сповна відчуєте усю велич та красу Гімалаїв, адже таких фантастичних красою гір як тут нема більш ніде у світі. З базового табору ми насолоджуватимемося не лише дивовижним та величним Еверестом, а й прекрасним видом на захід і схід сонця! Це неймовірна гра барвів неба та сонця! Це неймовірне видовище! Спецільно для цього ми сюди і їдемо, тут і заночуємо. Також відвідаємо монастир Ронгбук, який лежить біля підніжжя гори Еверест на висоті 5009 м. Ронгбук вважається найвищим монастирем у світі.

17 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Базовий табір Евересту (5150 м) -> Сага (4640 м)

Зранечка ми будемо милуватися приголомшливим сходом сонця з виглядом на Еверест. Після цього прямуємо до містечка Сага. Проїжджати будемо поблизу гори Шишапангма (8027 м) з вражаючими та унікальними краєвидами, а також повз озеро Пелку Цо, що розташоване на висоті 4590 м.

18 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Сага (4640 м) -> Дарчен (4670 м)

Після сніданку вирушаємо в місто Дарчен через легендарне озеро Манасаровар (Мапам Юмце, його ще називають “живим”), яке розташоване неподалік від священної гори Кайлас на висоті 4600 м і є одним із найвищих озер у світі. Долина озера оточена Гімалаями. Тутешні пейзажі наче з іншої планети! Його площа 520 км², а глибина до 82 м. Це одне з чотирьох священних озер у Тибеті і найбільш шановане в буддизмі Гімалайського регіону, а також у бон, джайнізмі та індуїзмі. Омити обличчя в його водах вважається особливим таїнством. Відвідаємо монастир Чіу, що розташований на пагорбі біля озера Манасаровар. З вершини пагорба ви зможете милуватися захоплюючим краєвидом на озеро Манасаровар, гору Кайлаш та усю долину.

19 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Дарчен (4670 м)

Сьогодні ми залишаємось у місті Дарчен, яке є головними воротами до гори Кайлаш. Хоча звідсіля не видно повністю таємничий, омріяний Кайлас, а лише частину його вершини, проте місто є відправною точкою для усіх паломництв навколо гори. Довгий час Дарчен був невеликим поселенням, повз нього проходили переважно кочівники. Тут можна зустріти багато домашніх тварин, які прогуляються вулицями. Цього дня ми відпочиватимемо і наберемося сил перед кульмінацією нашої подорожі - безпосередньо корою навколо Кайласу, адже її ми пройдемо пішки разом з іншими паломниками та ламами. Також, ми обов’язково відвідаємо фестиваль Saga Dawa і візьмемо в ньому участь разом з ламами, монахами та іншими паломниками. Адже це значима частина нашої кори. Прикріпимо молитовні прапорці на щастя та із найзаповітнішими бажаннями. В ці дні тут витає особлива атмосфера піднесення, очікування, радості, гармонії та й тривоги... чи вдасться пройти кору, адже відомий факт, що гора впускає далеко не усіх. Можливо, все залежить від чистоти помислів та намірів... Незбагненні речі тут кояться і пояснення цьому й досі немає.

20 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Дарчен (4670 м) -> Дірапук (5210 м)

Ось і настав цей вирішальний день! Сьогодні ми розпочнемо нашу кору. Вранці вирушаємо в Дірапук, це приблизно 6-7 год, де побачимо загадковий Кайлас у всій величній красі. По дорозі в Дірапук ми відвідаємо кілька монастирів (Турго Гомпа, Чоку, Дрірапук, Зутулпук, Селунг і Гянджа); усі вони розташовані на шляху до гори Кайлаш і мають вагоме значення. Не оминемо й красиві ступи та печеру Міларепа. Міларепа — найвідоміший містик, поет Тибету, відомий як тантричний йог у тибетському буддизмі.

21 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Дірапук (5210 м) -> перевал Дролма Ла Пас (5630 м) -> Дарчен (4670 м)

Сьогодні кульмінація нашої кори навколо священного Кайласу та й усієї подорожі! На світанку ми перетнемо перевал Дролма (Drolma La Passа). Він втілює гармонійне поєднання пейзажів, що перехоплюють подих і глибокого духовного значення. Перевл розташований на найбільшій висоті протягом усієї кори - 5630 м і є знаковим місцем в Гімалаях, маючи глибоке значення для буддистів. Звідси відкриваються прекрасні панорами гір, вкритих вічними снігами, льодовиків та види на гору Кайлаш і священне озеро Гаурі Кунд. У буддизмі шанують Дролма Ла Пас як обитель Тари - богині співчуття і захисту, а також як місце, що символізує звільнення від минулих тягарів і крок до духовного відродження. Проходження перевалу має вирішальне значення у всій корі навколо Кайласу. Перевал Дролма - це не лише найвища точку цього фізично непростого походу, а й вагома духовна віха. Вважається, що паломники, які досягають його можуть тут залишити свої тривоги, страхи, негаразди та перегорнути життєву сторінку. Буддисти вірять, що успішний перетин перевалу наближає їх до просвітління. Дролма Ла Пас - це не просто географічна точка, а духовне перехрестя, наповнене багатою історією та релігійними традиціями, що має величезне значення для багатьох релігій. Його оточують численні легенди та оповіді, що додає йому загадковості. Вважається, що перевал Дролма - це ворота до Кайласу, де божества перевіряють рішучість і віру усіх, хто вирушають у паломництво до священної гори. Після успішного проходження перевалу повертаємось назад в місто Дарчен. Цей час - чудова нагода поміркувати та осмислити пройдений шлях і збагнути, чим саме він наповнив і що саме відкрив саме для вас. Загальна протяжність кори 52 км. 52 км дороги до себе...

22 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Дарчен (4670 м) -> Сага (4640 м)

Ми завершуємо цьогорічну виняткову зовнішню кору навколо гори Кайлас і повертаємось до Саги, де й заночуємо. Після проходження цієї виняткової кори, яку є нагода пройти лише раз на 60 років, ми тепер маємо право готуватися до внутрішньої кори, яку можна пройти разом з нами вже наступного року.

23 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Сага (4640 м) -> Керунг (2700 м)

Сьогодні їдемо до Керунга - єдиного доступного наземного кордону між Тибетом та Непалом. Дорога до кордону напрочуд мальовнича, багата зеленню і відрізняється від побачених нами попередніх краєвидів.

24 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Керунг (2700 м) -> Катманду (1355 м)

Вранці перетинаємо кордон Тибету та Непалу і повертаємося до Катманду. Після поселення в готель вільний час.

25 день
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Сьогодні ми відвідаємо Патан та Бактапур – одні з трьох столиць Непалу. Міста занесені до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут ви доторкнетесь до історії, культури, традицій давнього Непалу. В цих місцях особлива атмосфера, яку підсилюють древні індуїстські та буддистські храми, яких не зруйнували ні час, ні люди. За бажанням можна буде познайомитися з традицією малювання релігійних картин “Тханка”. Для цього ми відвідаємо будинок спадкових майстрів цього мистецтва, де з художником-тханкою буде проведено спеціальний час, чаювання та розмова про значення тханки. Також, тут можна буде придбати малюнок для себе. А чи чули ви про тибетські співочі чаші? Сьогодні ви дізнаєтеся детальніше, що це таке і як можна зцілюватися звуком за методом буддистських ченців. Традиція, якій кілька століть і у вас буде змога доторкнутися до неї та відчути усю її магію. Після практики вільний час.

26 день07.06.2026
Тибет. Кора навколо гори Кайлаш.

Переліт Катманду, Непал → Україна

Ось і завершилася чи не найбільш важлива подорож для кожного, яка розділяє життя на до і після та залишає вагомий слід в душі усіх, хто її здійснив. Попереду трансфер в аеропорт та дорога додому.

Тибет - воістину колиска буддизму, духовний центр світу. Якщо ви перебуваєте в стадії пошуку себе, потребуєте поштовху чи орієнтиру, прагнете віднайти спокій, то саме тут у вас буде достатньо часу подумати, побути наодинці із собою, зібратися з думками, очистити душу, переосмислити, віднайти, наповнитись...
Для цього ми й поїдемо вглиб серця Гімалаїв, в Тибет. Місце, яке перевертає свідомість, де гори володіють потужною енергією, силою і надзвичайною красою.
Це подорож не лише у просторі, а й у часі.
Запрошуємо вас пройти разом з нами цей духовний шлях. Шлях пробудження, просвітлення, пізнання, осяяння, розкриття, зростання...

Включено

  • Супровід україномовного керівника групи
  • Супровід англомовного непальського гіда
  • Супровід англомовного тибетського гіда
  • Вечеря-знайомство (1 день)
  • Усі вхідні квитки в екскурсійні об’єкти протягом подорожі
  • Увесь транспорт на час туру згідно із програмою
  • Усі трансфери з \ до аеропортів
  • Проживання в готелях 4* в Катманду + сніданки
  • Оплата дозволу на відвідування національного парку Шивапурі
  • Оплата дозволу на відвідування національного парку Лангтанг Хеламбу
  • Проживання в лоджах протягом акліматизаційного треку
  • Сніданок, обід, вечеря протягом акліматизаційного треку
  • Послуги портерів протягом акліматизаційного треку
  • Екскурсії в містах Патан, Бактапур, Катманду (Сваямбунатх, Будданатх)
  • Тибетські чаші
  • Відвідування школи традиційних релігійних малюнків “Тханка”
  • Авіапереліт КТМ - Лхаса
  • Віза та дозвіл на перебування в Тибеті та Лхасі
  • Вітальна вечеря-знайомство з тибетською культурою в Лхасі
  • Проживання в готелях 4* в Тибеті + сніданки
  • Усі екскурсії згідно маршруту подорожі в Тибеті
  • Усі вхідні квитки згідно маршруту подорожі в Тибеті
  • Послуги портерів протягом кори навколо Кайласу
  • Кисень, маска, регулятор, загальна аптечка протягом подорожі в Тибеті
  • Усі податки та збори
  • 1л води \ день \ особа

Не включено

  • Переліт Україна – Катманду - Україна (~ 900 - 1500$)
  • Транспорт до \ з аеропорта з \ до Вашого місця проживання
  • Страхування
  • Віза в Непал – 50 $ (30 днів)
  • Харчування та напої, не вказані в програмі (~10-25$ \ доба)
  • Особисті витрати
  • Транспортні витрати, не пов’язані з програмою туру
  • Додаткові екскурсії та розваги за бажанням
  • Чайові гіду та портерам (не обов’язково, але так прийнято)
  • Непередбачувані витрати (форс мажор і т. д.)
  • * Одномісне поселення протягом подорожі + 950 $

Інші тури

Сонячна Грузія

Грузія, Тушетія. Незвідане серце Кавказу

Дати10 – 18.08.2026Тривалість9 днівВартість2 245 $

Ця маленька країна зачаровує та манить не лише засніженими вершинами, теплим морем, а й різноманітністю, темпераментом та неповторними звичаями,...

Забронювати тур

Дякуємо

Заявку надіслано

Найближчим часом ми опрацюємо заявку і зв'яжемося з вами. А поки можна спокійно мріяти про маршрут: перегляньте інші авторські подорожі Navkolo-Tur, можливо поруч чекає ще одна пригода для вашого календаря.