Без категорії
- Error: Please check if you enter Instagram username and Access Token in Theme Setting > Social Profiles
Connect to Us
Recent Tours
Лінія треку: Бесі Сахар – Сьянже – Тал – Тіманг – Чаме – Верхній Пісанг – Мананг – базовий табір Тілічо – озеро Тілічо – Як Кхарка – Торунг Пхеді – Хай Кемпа – перевал Торонг Ла – Муктінатх – Джомсон
Похід навколо Аннапурни є дещо складнішим, ніж трек до базового табору. Тут більший кілометраж , холодніше, більші висоти, але й краєвиди неймовірні, які компенсують всі труднощі на шляху. Величезні неприступні гори, криті вічною сніговою шапкою, гірські ріки, глибокі ущелини, стада яків, давні монастирі – ви, наче, в інший світ потрапляєте. Під час походу ви будете милуватись краєвидами на гірський масив Аннапурна і зможете побачити всі Аннапурни – Аннапурна І (8091 м), Аннапурна ІІ (7937 м), Аннапурна ІІІ (7555 м), Аннапурна ІV (7525 м), Південна Аннапурна (7273 м), а також восьмитисячники Дхаулагірі (8167 м) та Манаслу (8163 м). під час треку ми пройдемо до одного з найвисокогірніших озер у світі – Тілічо. Найвищою точкою походу буде перевал Торунг Ла. Маршрут розроблений в спокійному темпі для хорошої акліматизації.
Цей трек заслужено вважається одним із найбільш мальовничих туристичних маршрутів у світі і має таку популярність.
Катманду – Бесі Сахар (760м) → Сьянже (1100 м)
Міжнародний аеропорт ім. короля Трибхувана
Прилетіли в Катманду, поснідали і в дорогу. Сьогодні переїзд в Бесі Сахар, а після цього на джипах в Сьянже, звідки стартуватимемо. Поселяємось і відпочиваємо.
Сьянже (1100 м) → Тал (1700м)
По дорозі в Тал
Перший день походу не є складним. Розминаємось, милуємось першими краєвидами на шляху. Прямуємо в селище Тал, де будемо ночувати.
Відстань – 13 км.
Тал (1700м) → Тіманг (2270м)
г. Аннапурна ІІ (7937 м)
Перетинаючи річку кілька разів, прямуємо в Тіманг. Це вже область Мананг – автономія в межах Непалу, через яку в давнину проходили торгівельні шляхи в Тибет.
Відстань – 14 км.
Тіманг (2270м) → Чаме (2670м)
Викарбувані на каменях мантри
Йдемо в село Чаме, а по дорозі милуємось виглядом на Анапурну та Манаслу. Входимо в село через буддистські ворота та крутимо молитовні барабани. В селі є багато магазинчиків, тож ви зможете докупити все, що необхідно.
Відстань – 9 км.
Чаме (2670м) → Верхній Пісанг (3300м)
Ущелина Марсіанда
Рухаємось у Верхній Пісанг, який розташований на протилежному боці ріки Марсіанді. По дорозі спостерігаємо дивовижні краєвиди. Це поселення славиться своїм гарним давнім монастирем.
Відстань – 15 км.
Верхній Пісанг (3300м) → Мананг (3540м)
Щасливі непалки
Сьогодні нелегкий день, довгий перехід в Мананг і він буде одним з найкрасивіших. Ви в цьому переконаєтесь на власні очі. Спочатку дорога не буде важкою, та згодом долаємо затяжний підйом. Тут буде дві ночі для акліматизації. Мананг – найбільше селище цього району.
Відстань – 19 км.
Озеро Гангапурна – Мананг
г. Гангапурна (7455 м)
Акліматизаційний день. Сьогодні ми радіально пройдемось до озера Гангапурна, що розташоване біля підніжжя однойменної гори. Решту часу проведемо в Манангу. Тут варто спробувати місцеву випічку.
Мананг (3540м) → базовий табір Тілічо (4150м)
Поруч з базовим табором г. Тілічо (7134 м)
Сьогодні вирушимо в базовий табір Тілічо. Пейзажі тут, начебто, нереальні. Перед нами красуватиметься величезна стіна гори Тілічо (7134 м). Тут, зазвичай, багато туристів.
Відстань – 20 км.
Оз. Тілічо (4990 м) – базовий табір Тілічо
Озеро Тілічо (4990 м)
Ще одна акліматизація. Піднімаємось радіально до одного з найвисокогірніших озур у світі – оз. Тілічо (4990м). Озеро велике і надзвичайно гарне (4×1 км). Наробивши фотографій, повертаємось назад на ночівлю.
Дорога туди і назад займе приблизно 7 – 8 год.
Базовий табір Тілічо (4150м) → Як Кхарка (4018)
Випасання яків
Трішки скидаємо висоту. По дорозі насолоджуємось гімалайськими луками (кхарки), де випасають яків. А чи знаєте ви, де можна скуштувати найсмачніший стейк з яка? Так, саме тут. І у вас буде така нагода, бо ми тут ночуємо.
Відстань – 10 км.
Як Кхарка (4018) → Торунг Пхеді (4450м)
Краєвиди Торунг Пхеді
Сьогодні короткий перехід з невеликим набором висоти і вона вже відчутна. Йдемо вздовж ріки Коне Кхола.
Відстань – 6 км.
Торунг Пхеді (4450м) → Хай Кемпа (4925м) ніч
Хай Кемпа (4925 м)
Сьогодні ще коротший перехід, проте не легкий. У вас буде вдосталь часу, щоб помилуватись природою, а головне, відпочити перед відповідальним днем. Сьогодні лягаємо спати рано, бо прокидаємось і стартуємо вночі.
Переважна більшість туристів проходить відстань від Як Кхарка до Хай Кемпа за один день, але це може бути небезпечно для здоров’я через великий набір висоти (907 м). Оскільки, тут вже пристойна висота, а попереду ще більша, ми будемо проходити їх два дні, щоб мінімізувати погіршення самопочуття. Нам нема куди поспішати і не потрібні зайві ризики.
Відстань – 4 км.
Хай Кемпа (4925м) → перевал Торонг Ла (5416м) → Муктінатх (3760м)
Перевал Торунг Ла (5416 м)
Ключовий момент нашої подорожі настав. Сьогодні долаємо перевал Торунг Ла. Це буде важкий день, та все вдасться. Вирушаємо ще затемна (о 4.00) і зорі будуть освітлювати нам шлях. Такий ранній старт є обов’язковою умовою успішного проходження перевалу, після обіду, переважно, погіршується погода. Ви будете вражені величчю гір на світанку. Тут ми вип’ємо теплого чаю, а опісля, почнемо спуск, який теж не буде легким. Пройшовши кам’яними стежками, продовжимо дорогу в Муктінатх. Селище славиться своїми святинями та буддистським монастирем.
Відстань – 14 км.
Муктінатх (3760м) → Джомсом (2720м)
Селище Муктінатх (3760 м)
З Муктінатху йдемо вниз в Кагбені, де розташовані ворота в закрите королівство Верхній Мустанг. Нам сьогодні потрібно прийти в Джомсом (Нижній Мустанг). Тут і заночуємо.
Відстань – 18 км.
Джомсом (2720м) → Покхара (820м)
Озеро Фева
Сьогодні нас чекає переліт на невеличкому літачку в Покхару, якщо погода дозволить і нам не доведеться чекати. Покхара – одне з найбільших міст в Непалі. Тут є чим зайнятись і ми частково будемо відновлювати сили після походу. В програмі плавання на човнах по озеру Фева – візитна картка Покхари, екскурсія до водоспаду Девіса та до Ступи Миру.
Вечеря в Покхарі
Вільний день. За бажанням можна зайти в єдиний у світі музей гір або ж політати на планерах (не входить у вартість).
Покхара → Бактапур
Бактапур
Сьогодні переїзд вже знайомими непальськими серпантинами, за вікном рисові тераси. Прибуваємо ми в Бактапур – його ще називають культурною столицею Непалу. Тут величезна кількість унікальних палаців, храмів, архітектурних пам’яток. Бактапур внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Бактапур → Катманду
Тамель, м. Катманду
Екскурсія (≈ 1,5 год), яка допоможе вам краще пізнати це місце.
Короткий переїзд в один із готелів Катманду. Після цього вільний час.
Ступа Боднатх, Катманду
Сьогодні відбудеться екскурсіями найвизначнішими пам’ятками Катманду: Сваямбунатх, Пашупатінах, Будданатх і Патан, де буде нагода прогулятись королівською площею Дурбар. За свою цінність Патан внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Переліт Катманду, Непал → Україна
Сьогодні попереду дорога додому. Хто ще не встиг, має час накупити подарунки близьким та сувеніри з Непалу, а їх тут безліч.
Ця неймовірна подорож назавжди залишить слід у вашому житті. А фотографії та відео, зроблені тут, будуть нагадувати про дні у Непалі та Гімалаях. Тож, не прогавте. Дозвольте собі зануритися у цей незвіданий вир вічної краси та величі.
Танзанія — один з найбільш популярних напрямків туризму у Африці. Перш за все, ціллю є знайомство з неймовірно красивою дикою природою та екзотикою африканського життя. Самі лише назви: гора Кіліманджаро, кратер Нґоронґоро, Національний парк Серенґеті, озера Вікторія і Танганьїка, плем’я Масаї, мова суахілі – змушують серце битися частіше.
Головна родзинка Танзанії — сафарі адже різноманіття тваринного світу, птахів вражає. Кожен може відчути себе дослідником та відкривачем — стільки нового можна тут пізнати. Майже третину території країни займають заповідники.
Ще однією родзинкою Танзанії, яка манить людей з усього світу є білосніжні піщані пляжі, блакитна вода та багатий підводний світ. Тому, Танзанія — чудове місце для пляжного відпочинку та дайвінгу.
Це дивовижна країна, яка захоплює, розкриває грані своєю незвичністю та перевертає свідомість кожного. Побувати тут — надзвичайно цікавий досвід. Байдужим не залишається ніхто.
Ця маленька країна зачаровує та манить не лише засніженими вершинами, теплим морем, а й різноманітністю, темпераментом та неповторними звичаями, давньою історією та унікальною культурою.
Країна, де почуваєш себе як вдома. Тут легко, красиво і неймовірно душевно. Таке враження, що Грузія увібрала в себе усе найкраще, що є на Кавказі.
“Гості – це Божий дар” (груз. прислів’я). Гостей з України, до речі, тут особливо люблять. До вас будуть відноситися як до давнього товариша.
Окремої уваги заслуговує грузинська кухня — тут нікому не вдасться утриматися від спокус гастрономії.
У Грузії стільки всього цікавого, що за одну поїздку ви точно не встигнете побувати скрізь. Саме тому, в даному турі включені найцікавіші місця та міста, поєднані природні та історичні пам”ятки, не відвідавши які, ви не зможете сказати, що побували в Грузії.
Королівство Марокко – країна-спокуса, яка зваблює туристів з усього світу. Країна розташована на пн. Африки, омивається водами Атлантичного океану та Середземного моря, оточена космічними пейзажами Сахари та горами Атлас. Країна, де поєднані гарячий темперамент та тисячолітні східні традиції і культура, колоритні ринки, де витає аромат спецій та сучасна архітектура. Країна, яка усім пропонує відпочинок на будь-який смак.
Відкрийте для себе Марокко – місце нових вражень, контрастів та здійснення мрій! Пориньте у казку, яку колись бачили в мультфільмах про Аладдіна або Алі-Бабу.